Pohovky a rozkládací soupravy v Design Lifestyle. Vyberte italskou kvalitu!

Výběr pohovky je velkou výzvou. Dnes Vám řekneme, na co se zaměřit při nákupu, abyste si mohli později vychutnávat svou vysněnou pohovku. Podívejte se na to s Design Lifestyle!

Jak vybrat ideální pohovku nebo rozkládací soupravu?

Dobrá pohovka musí splňovat řadu požadavků – od vizuálních až k praktickým. Z tohoto důvodu, než půjdete nakupovat, je třeba pečlivě zvážit Vaše potřeby. Pomůže nám v tom pár otázek. Záleží Vám na odpočinku a pohodlí nebo hledáte něco k vizuálním účelům? Máte zájem o rohovou pohovku, nebo potřebujete malou, dvoumístnou pohovku do haly? Jakmile ověříme Vaše potřeby, je nutné udělat výzkum firem, které produkují pohovky a rozkládací soupravy. Pokud Vám záleží na vysoké kvalitě, můžeme hned škrtnout všechny firmy s nábytkářských řetězců – poskytují sice docela nízké ceny, ale kvalita zpracování je však často diskutabilní.

Pohovka nejen k relaxu, ale i ke spaní

Pohovka nemusí být omezena pouze na reprezentativní roli. Stále více modelů, včetně těch designérských, je navrženo pro univerzální použití – díky čemuž může současně sloužit jako tradiční odpočinek a postel. To je skvělé řešení zejména pro menší prostory, kde obývací pokoj plní funkci ložnice. Ocení je i lidé, kterým záleží na dalším místě na spaní, například pro hosty. Designové pohovky sloužící jako místo ke spaní lze nalézt také v nejlepších hotelech. Hledáte rozkládací pohovku, která Vás potěší nejen designem a kvalitou, ale také pohodlně a úspěšně nahradí postel se standardní matrací? V Design Lifestyle máme široký výběr těchto modelů. Sedací soupravy, které najdete v naší nabídce, jsou modely navržené s ohledem na pohodlí, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a ručně upravené. Během dne si můžete na pohovce vychutnat zasloužený odpočinek a večer jednoduchým rozložením proměníte v dokonalou postel.

Italský nábytek pro Vás

Když slyšíme „italský design”, představujeme si kvalitu, styl a péči k detailu. Sedačky a pohovky z výroby slunné Itálie jsou nejlepším příkladem – pečlivě vybrané materiály jsou protkány originálním designem a vysokou kvalitou i funkčností. V Design Lifestyle prodáváme pohovky a sedací soupravy od renomovaných italských značek, které nenajdete v jiných salonech nebo showroomech. Zaměřujeme se na individualitu a spokojenost našich zákazníků – proto jsme výhradním zástupcem některých značek, jako jsou PREGIO ITALIA nebo POLYFORM ITALIA po celé České republice. Přijďte se podívat do našeho showroomu!