Contact Us


Nabídka

Home / Nabídka
Luxusní sedací soupravy

Luxusní italské sedačky značky PREGIO ITALIA a POLYFORMITALIA jsou unikátní a špičkové kvality navrhované předními italskými designéry. Charakteristickým rysem je elegantní nadčasový vzhled a nadstandardní kvalita použitých materiálů. Všechny soupravy a křesla se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Luxusní křesla

Židle a křesla jsou součástí vybavení, bez nichž je těžké si představit současné interiéry. V Design Lifestyle najdete modely ohromující výkonem, designem a bohatstvím materiálů.

fotele
Stoly, židle, křesla

V této kategorii naleznete moderní stolky, stohovatelné židle, designové židle, křesílka, pohovky a doplňky značky Marbet.

Luxusní postele

Luxusní postele PREGIO ITALIA potaženy v kůži či tkanině jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy v klasickém provedení Chesterfield, které je stále více populární mezi zákazníky po celém světě. Díky kvalitním mechanismům z italské dílny je nabídka otevírání postele dvěma možnými způsoby a to klasické otevírání pod úhlem nebo vodorovné. Postele je možné dodat pro matrace od velikosti 80,120,160,180,220x200cm.

Podlahy
Podlahy

Parador

Německý výrobce značkových podlah známý svou nadstandardní kvalitou produktů, moderním, klasickým či neotřelým designem, to vše za použití špičkových materiálů a vysoké kvality zpracování.

Podlahy Parador jsou pro nás renomovanou značkou s dlouhou historií a máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti v kvalitě vyráběných jednotlivých podlahových dílů, provedení dekorů a v přesnosti lícování dílů při montáži. Parador je jednou z firem, která klade důraz na kontinuální vývoj nových produktů respektující aktuální trendy designu s nejmodernější technologií výroby.

Parador nabízí podlahy laminátové, vinylové a dřevěné v různých formách a površích.

Partneři

Spolupracujeme s renomovanými výrobci, jejichž produkty potěší domovy po celém světě. Některé značky, se kterými se setkáváte, jsou pouze v Design Lifestyle – máme výhradní práva v České republice

Spolupracujeme s architekty

Vytvořte interiér svých snů s pomocí zkušených architektů a interiérových designérů.

nodum
szturc
image
https://www.design-lifestyle.cz/wp-content/themes/solidbox/
https://www.design-lifestyle.cz/
##7A5D38
style4
scroll
Loading posts...
/data/web/virtuals/46981/virtual/www/domains/design-lifestyle.cz/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off
Enter your email here
off
off