Jak si vybrat postel do ložnice?

Je nemožné si představit vysněnou ložnici bez pohodlné postele. Na trhu existuje mnoho modelů, které lákají cenou nebo designem. Takže si můžeme být jisti, že si každý najde něco pro sebe. Jen jak si vybrat postel, která je ideální pro naši ložnici? Odpovídáme!
de

Výběr postele. Na co se zaměřit?

Než si koupíme postel, stojí za to zjistit, co očekáváme z technické stránky. Zde jsou některé z nejdůležitějších bodů, které musíme zvážit při uspořádání ložnice:

  • Výška postele. Některým se dokonale spí jen na matraci položené přímo na zemi, jiní dávají přednost vysokým rámům, které jim umožní zvednout se pár centimetrů nad zemi. Při nákupu postele si vyberte výšku, která bude plně vyhovovat Vašim potřebám.
  • Podhlavník. Čtete často v posteli? Pokud ano, vyberte model s vyšším měkkým čelem.
  • Místo pro ložní prádlo. Tento prvek je úsporou zejména pro malé místnosti, kde není žádný další úložný prostor pro ložní prádlo.
  • Velikost. Nejběžnější model postele je pro dvě osoby. Stojí za to zvážit tuto možnost, i když spíme v naší posteli sólo – je to mimořádné pohodlí!

Italské kvalitní postele

Zajímá Vás něco zvláštního, co změní interiér Vaší ložnice? Nebo možná hledáte postel, která bude široká a pohodlná jinými slovy – ideální pro pár? Pokud ano, měli byste se zajímat o produkty s italskou značkou. Na jednu stranu jsou velmi moderní, na druhou klasické. Italské postele jsou celou řadou možností – od čalouněných přes kůži, po dřevěné nebo plastové rámy. Doporučujeme model Vero od Pregio Italia, který kombinuje design s úžasnou funkčností. Nemusíte se obávat, že postele neodpovídají Vaší ložnici – jsou totiž k dispozici v kůži a tkanině a ve více než 300 barvách! Pozoruhodný je samotný zvedací mechanismus. Už jen malý pohyb je dostatečný k tomu, aby část struktury vzrostla a odhalila vnitřek prostorného ložního prostoru. Vero model si můžete objednat v Design Lifestyle. Kontaktujte nás nebo navštivte náš showroom!